РЕШЕНИЕ ЮРИДИЧЕКИХ ПРОБЛЕМ ПО :
Конкурсы
Реклама
АДВОКАТ КИЕВ - СТАТЬИ - | НОВОСТИ | ХОРОШИЕ АДВОКАТЫ КИЕВА - ВЕЩЕСТВЕННЫЕ ДОКАЗАТЕЛЬСТВА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ

ХОРОШИЕ АДВОКАТЫ КИЕВА - ВЕЩЕСТВЕННЫЕ ДОКАЗАТЕЛЬСТВА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ

ВСП защитила прокурора, не вернувшего изъятое имущество владельцам вопреки указанию сверху

   Арестованные документы и компьютеры стали причиной выговора. Ведь и владельцы, и суд, и руководитель требовали вернуть их на место. Однако прокурор решил не поддаваться на давление.

Догана для непокірного

У середині 2017 року департамент із розслідування особливо важких справ у сфері економіки Генеральної прокуратури розпочав кримінальне розслідування за фактами фіктивного підприємництва, тобто придбання або створення суб’єктів господарської діяльності задля прикриття незаконних фінансових операцій — відмивання грошей. Процесуальним керівником у справі став Микита Тельпіс.

Наприкінці року до Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії прокурорів надійшли скарги від двох страхових компаній на М.Тельпіса. З першої стає відомо, що слідчий провів обшук нежитлового приміщення в столиці й вилучив речі та документи, що прямо не зазначалися в ухвалі суду, якою дано дозвіл на цей обшук. 5 ноутбуків і 35 жорстких дисків опинились у прокуратурі.

Страхова компанія подала клопотання про повернення майна. Печерський районний суд м.Києва задовольнив його, але прокуратура не поспішала розставатися з арештованою технікою. У скарзі запевняють: хоча суд давав дозвіл на обшук, але не було ні слова про вилучення документів і комп’ютерів.

Друга компанія також постраждала від дій слідчих. Обшук провели в приміщенні фірми в Полтаві. Вилучили папки зі звітністю за І половину 2017 року, копії службових записок щодо страхових виплат і листи. Той самий Печерський райсуд зобов’язав прокурора повернути документи, але М.Тельпіс знову проігнорував припис.

Більше того, навіть Генеральний прокурор спробував уплинути на впертого підлеглого. Написав лист, в якому наголосив, що таке порушення прав суб’єктів господарювання недопустиме. Вказівки згори

  Болят суставы? Для коленей и суставов это лучший рецепт...   -7 кг за 5 дней! Добавив в рацион всего лишь 1 продукт вы измените свою фигуру навсегда  

М.Тельпіс теж не виконав. Арештованих документів і комп’ютерів власникам не повернули.

Вилучені під час обшуків речі та документи визнані речовими доказами, що унеможливлює повернення їх власникам, пояснювали в прокуратурі.

КДКП побачила в упертості М.Тельпіса дисциплінарний проступок. Адже він порушив права учасників кримінального провадження, зокрема право власності. Це може призвести до визнання зібраних доказів недопустимими та до стягнення з держави компенсації за заподіяну шкоду. Прокурор дістав догану, але з таким рішенням не погодився та поскаржився до Вищої ради правосуддя.

Родові ознаки

«Насамперед звертаю увагу, що, за законом, майно, яке не вказане в дозволі суду на обшук, вважається тимчасово вилученим. Однак в ухвалі на проведення обшуку зазначено індивідуальні або родові ознаки відповідно до ст.184 Цивільного кодексу. Звернення до суду щодо його арешту було безпідставним», — почав свій захист прокурор.

Далі він розповів про випадки, коли речі не повернули власникові. У першому це були комп’ютери та документи, вилучені в Києві. У жовтні

слідчий суддя прийняв рішення про повернення речей страховій компанії. Проте на засіданні, коли це відбулося, М.Тельпіс був відсутнім.

У листопаді інший прокурор надіслав клопотання про визнання вилученого майна речовими доказами. А лише в грудні до нього надійшло рішення суду про повернення майна. Повернути речові докази в кримінальному провадженні М.Тельпіс ніяк не міг.

Що стосується документів, вилучених у Полтаві, то там — інша історія. Суддя в ухвалі припустився помилки в адресі. Документ повернули в суд для її виправлення. Згодом, коли ухвала надійшла ще раз, М.Тельпіс відразу дав слідчому вказівку повернути вилучені папки. Слідчий неодноразово намагався сконтактуватися з власником, аби виконати доручення. Але страховики, мабуть, вирішили, що в прокуратурі вони будуть цілішими.

«Все ж не розумію: вас покарали за те, що ви не виконали рішення слідчого судді й не повернули майно, чи за те, що ви до прийняття цього рішення не виконали вимог КПК й не повернули майна?» — поцікавилась Ірина Мамонтова.

«Як я зрозумів із рішення КДКП, мене притягнули за порушення закону «Про звернення громадян», а

також за ненадання належної відповіді на звернення (стст.28, 220 КПК)», — відповів скаржник.

«Неповернення коли? Після ухвали слідчого судді чи до цього?» — «За неповернення майна після ухвали», — відповів Л.Тельпіс.

До слова, страхова компанія безрезультатно оскаржила накладення арешту на майно, що є речовими доказами, в апеляційному суді.

ВРП, проаналізувавши всі надані докази, дійшла висновку, що задля збереження речових доказів прокурор міг не повертати майно власнику. Тому рішення КДКП скасували й вирішили закрити провадження.

ИСТОЧНИК: http://zib.com.ua/ru/135034-vsp_zaschitil_prokurora_ne_vernuvshego_izyatoe_imuschestvo_v.html

 

 

Адвокат Киев Академгородок- Святошинский район

 

Адвокат Киев Беличи – Святошинский район

 

Адвокат Киев Березняки – Днепровский район

 

Адвокат Киев Бортничи – Дарницкий район

 

Адвокат Киев Борщаговка – Святошинский район

 

Адвокат Киев Ветряные горы – Подольский район

 

Адвокат Киев Виноградарь – Подольский район

 

Адвокат Киев Воскресенка – Днепровский район

 

Адвокат Киев Галаганы – Святошинский район

 

Адвокат Киев Голосеево – Голосеевский район

 

Адвокат Киев ДВРЗ – Днепровский район

 

Адвокат Киев Комсомольский  - Днепровский район

 

Адвокат Киев Кудрявец – Шевченковский район

 

Адвокат Киев Куреневка – Подольский район Оболонский район

 

Адвокат Киев Левобережный массив – Днепровский район

 

Адвокат Киев Лесной – Деснянский район

 

Адвокат Киев Липки – Печерский район

 

Адвокат Киев Лукьяновка – Шевченковский район

 

Адвокат Киев  Минский – Оболонский район

 

Адвокат Киев Мостицкий массив – Подольский район

 

Адвокат Киев Нивки – Шевченковский район

 

Адвокат Киев Новое строение – Шевченковский район

 

Адвокат Киев Оболонь – Оболонский район

 

Адвокат Киев Осокорки – Дарницкий район

 

Адвокат Киев Отрадный  - Соломенский район

 

Адвокат Киев Печерск – Печерский район

 

Адвокат Киев Подол – Подольский район

 

Адвокат Киев Позняки – Дарницкий район

 

Адвокат Киев Пуща-Водица – Оболонский район

 

Адвокат Киев  Русановка – Днепровский район

 

Адвокат Киев Саперная Слободка – Голосеевский район

 

Адвокат Киев Святошино – Святошинский район

 

Адвокат Киев Соломенка – Соломенский район

 

Адвокат Киев Соцгород – Днепровский район

 

Адвокат Киев Старый Киев – Шевченковский район

 

Адвокат Киев Сырец – Шевченковский район

 

Адвокат Киев Татарка- Шевченковский район

 

Адвокат Киев Теремки – Голосеевский район

 

Адвокат Киев Троещина – Деснянский район

 

Адвокат Киев Харьковский массив – Дарницкий район

 

Адвокат Киев Черная гора- Печерский район

 

Адвокат Киев Шулявка- Шевченковский район

 

Адвокат Киев Академгородок


Теги: адвокат киев освободить на поруки киев, адвокат киев по уголовным делам, адвокат киев разбой, адвокат киев уголовные дела, адвокат на следственные действия киев, адвокат по криминальным делам киев, адвокат по служебным преступлениям киев, адвокат по уголовным делам в киеве, адвокат по уголовным делам киев, адвокат по уголовным делам киев срочно в киеве, адвокат по экономическим преступлениям киев, адвокат подписка о невыезде киев, адвокат уголовное право киев, адвокат уголовные делам киев взятка, адвокат уголовных дел киев, адвокаты уголовные дела киев, ведущие адвокаты киева по уголовным делам, лучшие адвокаты киева по уголовным делам, лучший адвокат киев по уголовным делам, найти хорошего адвоката по уголовным делам в киеве, самые лучшие адвокаты киева по уголовным делам, хорошие адвокаты киева по уголовным делам, хороший адвокат по уголовным делам в киеве
Комментарии
ЛУЧШИЕ АДВОКАТЫ КИЕВА - ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ЗАЩИТА НА СЛЕДСТВИИ И В СУДАХ

+38-063-580-97-18 @ ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ \ копирование материалов запрещено | Сайт: advokat-profi.ftes.info | Email: kievskieadvokati@ukr.net

2012 - 2019 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info